مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ویژگی های سنگ ساختمانی تراورتنفروشگاه سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن

سنگ تراورتن یکی از سنگ های قدیمی استخراجی می باشد که معادن زیادی در کشور دارد که می توان این سنگ را استخراج کرد، از سنگ تراورتن برای نمای ساختمانی بیرونی و نمای دکوراتیو داخلی استفاده دارد.

خرید مستقیم و بدون واسطه این سنگ را می توانید از درب کارخانه ها و معادن آن انجام دهید، صادر کنندگان سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن آن را در کیفیتی بالا و قیمتی مناسب به کشورهای دیگر صادر می کنند.

صادرکنندگان سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن

بررسی ویژگی های سنگ ساختمانی تراورتن

بررسی ویژگی های سنگ ساختمانی تراورتن سنگ های تراورتن دارای رنگ بندی گرمی مانند کرم, قهوه ای و طوسی یا استخوانی است و جلوه منحصر به فردی دارد و یکی از انواع نمونه سنگ های معادن است که بسیار مورد توجه معماران و طراحان ساختمانی قرار گرفته و خصوصیاتی نظیر براقیت و مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر شرایط آب و هوایی و جوی بد و شدید مقاومت خوبی از خود نشان می دهد، این سنگ را به دو روش موج دار و بی موج در کارخانه ها برش می دهند که علاوه بر شرایط جوی در برابر فشار و ضربه و سایش بسیار مقاوم است، به دلیل مزیت های خوب در نما پرکاربرد است.

زیبایی سنگ تراورتن به دلیل رنگ های خاص و براقیت این سنگ است که جلوه منحصر به فردی به نمای خارجی و داخلی ساختمان می دهد، بهترین سنگ تراورتن نمونه ای است که در برابر شرایط آب و هوایی و شکستگی و رنگ رفتگی و پریدگی استحکام دارد و وزنی سبک تر از دیگر سنگ ها دارد. کاربرد این نوع سنگ در نماهای بیرونی یک ساختمان در دو شیوه مدرن و کلاسیک, نماهای داخلی یک ساختمان مانند دیوارهای داخلی, استفاده در سنگ فرش ها و محوطه ها, استفاده در طراحی های خاص سنگی مانند صندلی های سنگی می باشد.

انواع آن یک عایق حرارتی و صوتی مطلوب می باشد. تراورتن برای نماکاری داخی و خارجی ساختمان مناسب است که از معادن سنگ کشور استخراج می شود که در ابعاد سایزی و قطری مختلف برش می دهند، قیمت انواع سنگ تراورتن با توجه به درجه یک یا دو آن متغیر می شود، بیشتر مهندسین و طراحان داخلی و بیرونی ساختمانی قبول دارند زیرا مصرف بالا در نما دارد و به راحتی بدون اینکه خراب شود می توانید آن را بشویید.

فروشگاه سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن

فروشگاه سنگ ساختمانی تراورتن ارزان روشن سنگ تراورتن میزان چسبندگی بالایی به ملات های ساختمانی دارد که یک گزینه مثبت برای جذب ساختمان سازان به این سنگ است، نرخ خرید این سنگ با توجه به موج دار بودن یا نبودن و رنگ و براقیت آن می باشد، فروشگاه تراورتن ارزان روشن این سنگ را در تنوع بالا و قیمت مناسب به فروش می رساند، صادرکنندگان تراورتن ارزان با فروش و صادرات این سنگ به کشورهای دیگر سود و درامد بالایی حاصل کرده اند.

علیرضا زمانپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *