مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان سنگ تراورتن کف حیاط

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سنگ تراورتن چیست؟فروشگاه سنگ تراورتن کف حیاط

سنگ هایی که برای کف ساختمان ها استفاده می شود مدل های مختلفی دارد که می توانیم از سنگ مرمریت، سنگ چینی، تراورتن، سنگ گرانیت و سنگ مرمر و غیره استفاده کنیم که کر کدام مربوط به طبیعتی است ولی از سنگ هایی که نام برده شده همه این ها برای کف ساختمان مناسب نیست. سنگ تراورتن کف اولین و مهم ترین ویژگی سنگ مناسب کف حیاط، مقاومت در مقابل سایش، فرسایش و ضربه می باشد. سنگ تراورتن کف حیاط یکی از مقاوم ترین سنگ ها برای کف حیاط است.

صادرکنندگان سنگ تراورتن کف حیاط

کاربرد سنگ تراورتن چیست؟

کاربرد سنگ تراورتن چیست؟ سنگ های ساختمانی باید کاملا سالم باشد یعنی شیار و ترک های کوچک نباید داشته باشد و باید هیچ پوسیدگی نداشته باشد و یکنواخت باشد. سنگ های ساختمانی نباید آب زیادی را به خود جذب کند به خاطر همین نباید در آب غرق و حل شود.

سنگ ساختمانی نباید به مواد های مصنوعی و طبیعی آلوده باشد. سنگ ساختمانی باید به فضا های شیمایی و فیزیکی طصلط داشته باشد این مدل سنگ ها باید در برابر باد، یخبندان و در گرما و سرمای شدید بسیار محکم و مقاوم باشد.

سنگ تراورتن باکیفیت یکی از بهترین نوع سنگ ها برای کف حیاط است. دو مدل از سنگ های طبیعی هستند که برای کف حیاط از آن ها استفاده می کنند این مدل سنگ ها سنگ های آذرین و آهکی هستند. سنگ های آهکی به خاطر رگه هایی که دارند مقاومت بالایی ندارد و سنگ های آذرین تنها مشکلی را که دارد چسبندگی زیادی برای کف حیاط ها ندارند.

صادرکنندگان سنگ تراورتن یکی از بهترین صادر کنندگان هستند و شغل پر در آمدی هم دارند. سنگ ها را باید متناسب با شرایط آب و هوا انتخاب کرد مثلا در منطقه های مرطوب و سرد سنگ باید مقاوم بسیار بالایی داشته باشد و اگر غیر از این باشد سنگ در اثر یخبندان ممکن است ترگ بردارد و کم کم بشکند. سنگی که مردم برای کف حیاط منزلشان استفاده می کنند باید بر اثر چسبندگی با ملات محکم و مقاوم باشد.

فروشگاه سنگ تراورتن کف حیاط

فروشگاه سنگ تراورتن کف حیاط سنگ تراورتن محصولی محکم و مقاوم در مقابل رطوبت و نم می باشد و بیشتر از این مدل در حیاط خانه های ویلایی و لوکس بهترین گزینه می باشند. تولید کنندگان این نوع سنگ ها این محصول را در چندرنگ های متنوع و با بهترین کیفیت های مختلف در بازار پخش می کنند.

قیمت سنگ های تراورتن معمولا از سنگ مرمریت بیشتر است اما سنگ های مرمریت قیمت بالا تری دارد اما هزینه ها با توجه به کیفیت سنگ ها برابر است. فروشگاه سنگ تراورتن یکی از بهترین فروشگاه های سنگ در ایران است.

علیرضا زمانپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *