مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش سنگ ساختمانی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قابلیت شستشو سنگ ساختمانی با آبقیمت خرید سنگ ساختمانی شیراز

سنگ ساختمانی شیراز به دليل كاربرد، تنوع و رنگ بندي بالا از اهميت و توجه بالايي بر خوردار است. اين سنگ ها در موارد مانند نماي ساختمان، راه پله، تزئينات خانه و ديگر مكان هاي مورد نظر خريدار قابل استفاده است. اين سنگ ساختماني از مقاومت و از طول عمر بسيار بالايي بهره مند است، از اين رو در تماس با آب و هوا و باران اسيدي اكسيد نمي شود. سنگ ساختماني، بهترين نما براي ساختمان هاي اداري و مسكوني است.

نمایندگی فروش سنگ ساختمانی شیراز

قابلیت شستشو سنگ ساختمانی با آب

قابلیت شستشو سنگ ساختمانی با آب  قابليت شستشو سنگ ساختمانی از مهم ترين ويژگي هاي سنگ هاي ساختماني است، كه اين ويژگي در تعداد كمي از محصولات ساختماني در بازار موجود است. از اين رو نوع ماده شست و شو دهنده بايد سازگار با نوع سنگ باشد كه باعث خوردگي و از بين رفتن آن نشود.

ماده شست و شو دهنده حتما بايد با آب مخلوط شود، و تركيبي محلولي براي شست و شو مورد استفاده قرار بگيرد. مثلا براي شست و شو نماي سنگ يك ساختمان يا برج، استفاده از دستگاه براي شست و شو بلا مانع است. فقط تيم اجرايي مربوط به شست و شو ي نما ساختمان بايد به نوع ماده شوينده دقت كنند. گاهي براي شست و شو به مواد شوينده هم نيازي نيست و پاك شدي و از بين رفتن آودگي با آب هم امكان پذير است.

مدت زمان قرار گيري ماده شست و شو دهنده روي سنگ طولاني نيست، زيرا صيقلي و صلف بودن سنگ، و عدم تو رفتگي و بر آمدگي زمان كمي لازم است.

اين سنگ همان طور كه گفته شد از مقاومت بسيار بالايي بر خوردار است، اما مثلا درصورت جا به جايي و حمل و نقل وسيله توسط راه پله هايي كه با اين نوع سنگ كاور شده اند، دقت لازم براي عدم برخورد جسم سنگين با سنگ را در نظر بگيريد.

قیمت خرید سنگ ساختمانی شیراز

قیمت خرید سنگ ساختمانی شیراز قيمت خريد سنگ ساختنماني شيراز به عواملي چون، نوع سنگ، متراژ مورد استفاده و رنگ وابسته است. در خرید سنگ ساختمانی بايد به اين عوامل دقت كنيد.

مقاومت بالاي سنگ به طبيعي بودن و برخي مواد جانبي كه به سنگ اصافه مي شود، مربوط است. همچنين فرايند حمل و نقل و تراش و شكل دهي هم موثر است. چون ممكن است در صورت حمل و نقل غير اصولي ضربات متعددي به سنگ وارد شود كه ترك هاي ريز و غير قابل مشاهده اي ايجاد شود كه پس از نصب و مدت كوتاهي شكل واقعي خود را از دست دهد.

بنابراين نصب و اجراي اين محصول ساختنماني اگر توسط تيم اجرايي مخصوص انجام شود، مطمئن تر است. غالبا اين نوع سنگ ها توسط چسب مخصوص نصب مي شوند.

علیرضا زمانپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابرسام شما را به خرید بهترین محصولات مصالح  ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *